X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Logo
Canlı Destek 0850 305 66 10

Akınsoft Programları Hakkında Bilgi ve Demo Talep Etmek için tıklayın.

İnternetten Resim Nasıl İndirilir ?

İnternetten resim indirmek için birçok yol vardır. Bunlardan bazıları rahatlıkla bir iki tıklamayla bile rahatlıkla kullandığınız cihazınıza indirebilirsiniz. Bu yollardan en kolay ve en güvenli olanları şu şekildedir.

İnternetten Resim Nasıl İndirilir

 

İnternetten resim indirmek için birçok yol vardır. Bunlardan bazıları rahatlıkla bir iki tıklamayla bile rahatlıkla kullandığınız cihazınıza indirebilirsiniz. Bu yollardan en kolay ve en güvenli olanları şu şekildedir.

 

 Arama Motoru Üzerinden İndirme

 

 İnternet için kullandığınız herhangi bir tarayıcıyı açarak arama motoruna istediğiniz görseli aratarak başlıyoruz. Ardından görseller kısmına tıklayarak istediğimiz resmi veya fotoğrafı buluyoruz. Şu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir, görselleri istediğiniz piksel veya saklama biçimine göre aratmanızda fayda vardır, bu şekilde istediğiniz kalitede resme kolaylıkla erişebilirsiniz (1366x736 Dune Film Posteri) ya da (png tatlı su balıkları). Sırada bulduğunuz resmi veya fotoğrafı farenizle sağ tıklayarak resmi yeni sekmede aç demeniz gerekiyor, resmi bu şekilde açmak kaliteli bir sonraki adımda resmi kaliteli bir şekilde indirmenize yardımcı olacaktır.

 

 Resmi yeni sekmede aç dedikten sonra, açılan sekmemizde ki resmimize yine sağ tıklayarak açılan seçeneklerden resmi farklı kaydet diyerek açılan sayfada resmi indirmek istediğimiz konumu ve resmimizin adını girerek kaydet seçeneğine tıklıyoruz. Bu şekilde güvenli bir şekilde istediğimiz resmi en kolay şekilde indirmiş oluyoruz.

 

 Kaliteli Resim İndirme Yolları

 

 Eğer daha çok kalite ararsanız daha fazla uğraşmanız gerekmektedir. Kaliteli görsel indirmenin belirli ücretleri vardır. Ücret ödeyerek görsel satın almak o görselin telifsiz olduğu anlamına gelmektedir. Bu şekilde satın aldığınız görseli resmî olarak kullanma hakkı edinmiş olursunuz. Şu konuya dikkat etmeniz gerekiyor eğer ilk yönetimi kullanarak resim indirir ve kullanırsanız resmi olarak telif hakkı ihlali olduğundan bu görseli resmî olarak kullanamazsınız, ancak kişisel olarak kullanacaksanız sizin adınıza bir sorun olmayacaktır. Herhangi bir görseli telifsiz olarak kullanmak sizi resmî olarak suçlu durumuna sokabilir bu yüzden dikkat etmenizi öneririm.

 

 Mobil Cihazlara Kaliteli Resim İndirme Yolları

 

 Telif hakkı derdiniz yoksa bu resmi kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanacaksanız kolay bir yöntem daha var. Telefonunuzdan internet aracığıyla indirebildiğiniz bazı resim, zil sesi ve video uygulamalarından mobil cihazınıza kilit veya ana sayfa görselini kaliteli bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yöntemi sadece mobil cihazınızı kişiselleştirmek adına yapmanızı öneririm aksi takdirde istediğiniz boyutlarda bulmakta zorlanabilirsiniz.

 

Top