X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bursa Hosting Hizmetlerinde Bilensoft Farkı

AnasayfaHaberiniz Olsun.Bursa Hosting Hizmetlerinde Bilensoft Farkı

Bursa Hosting Hizmetlerinde Bilensoft Farkı

 

İşletmeler tarafından tercih edilen birçok farklı web tabanlı ön muhasebe programı ve hosting hizmetleri olan bilensoft; teknolojik alt yapısı ve kolay çözümleri ile işletmeler çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu anlamda hem çalışan personele hem de işletmeye sunduğu hizmetler ile günümüzde fayda sağlayan en önemli sunucu olmaktadır. Hem ekonomik anlamda hem de teknik anlamda bursa en ucuz sunucu bilensoft olarak gereken tüm desteği sağlamaktayız.

 

 Günümüzde işletmelerin en çok gereksinim duyduğu ve aynı zamanda SEO optimizasyonu da sağlayarak işletmeye çok büyük getiri sağlayan bilensoft aynı zamanda tüm e-ticaret hizmetlerini sunmaktadır. İşletmeler bu hizmetler ile rekabet ortamında da bir adım öne geçmektedir. Neticede arama motorlarında ilk sıralarda yer almaktadır. Sadece bu alanlarda değil aynı zamanda işletmelerin ihtiyaç duyduğu ödeme seçeneklerinde de sanal pos hizmeti sağlayarak, işletmeye çok büyük avantaj sağlamaktadır.

 

 Aslında sadece e-ticaret anlamında değil tahsilat konusunda da işletmeye çok büyük fayda sağlamaktadır. İşletmenin sahip olduğu en ucuz hosting hizmetlerini sunan bilensoft işletmenin almış olduğu siparişlerin ardından sanal pos ile ödeme alarak; siparişi sonlandırmaktadır. Bu konuda işletmenin ihtiyaç duyduğu her şeyi tüm işlemleri ile sanal posları da entegre ederek tamamlamaktadır.

 

 Bilensoft Hizmetleri (Hosting)

 

 Bilensoft olarak web hosting hizmeti kapsamında birçok işletmenizin web sitesini ve web uygulamasını internette yayınlamaktadır. Bilensoft 'un en avantajlı hizmetleri arasında yer alan hosting hizmeti işletmeye çok büyük fayda sağlamakta; işletmenin web sitesinin son derece düzgün bir şekilde çalışması için gerekli tüm dosya ve verileri depolayabilmektesiniz. Bilensoft olarak en ucuz hosting hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmetler çok farklı şekillerde sunulmaktadır.

 

 Hosting hizmetleri işletmelere veya kişilere çok büyük fayda sağlayan son nesil teknolojik gelişmelerle donatılmış seçeneklerdir. Hem kesintisiz bir web sitesi için hem de son derece teknolojik donanımlara sahip bir hostinge sahip olmak için bu seçeneklerden uygun olanı satın almanız gerekmektedir. Hosting hizmetleri sayesinde sayfa açılma hızınız artar, dosyalarınız ve verilerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde saklayan bu hizmet sayesinde, kalite puanınızı artırabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

 

 Barındırma hizmetinin yapıldığı sunucular aracılığı ile size hizmet sunan hosting firmaları, verilerinizi yedeklemenizi sağlar. Ayrıca; Bilensoft tarafından bursa en ucuz sunucu tarafından size sunulan hizmetler; sitenizin içeriğinin tüm dünyanın her yerinde görülmesini ve herkese ulaşmasını sağlar. İşletmeler bu hizmetler sayesinde kesintisiz bir şekilde web sitelerini kullanıma açarlar ve web siteleri her zaman online olur.

 

 Hosting Hizmetinin Avantajları

 

 İşletme veya kişi olarak sahip olduğunuz web sitenize girecek olan ziyaretçiler web tarayıcısına sitenizin adresini yazdığı zaman, sitenize ait olan dosyaları depolayan sunucuya yönlendirilir. Eğer bir hosting hesabınız yok ise; sitenizi web üzerinden yayınlamanız mümkün değildir. Bu nedenle internet ortamında var olmak istiyorsanız bu hizmetlerimizden mutlaka yararlanmalısınız. Bilensoft olarak güçlü donanım özellikleri ve yazılımsal web sunucularını birleştirerek; oluşturulan bir web sitesi yayınlama hizmeti sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi hosting hizmetlerinde de daima detaylı donanım ve kesintisiz erişim sağlamak en önemli koşulumuz olmaktadır.

 

 Bilensoft olarak hosting hizmeti satın alındığınız zaman seçmiş olduğunuz paketin tüm süreçleri, hazırlanması, web site oluşturulması tamamen ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İşletme olarak gerek duyduğunuz yazılımların basit ve hızlı bir şekilde kurulması sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Web sitenizde yapacağınız her işlem için sistematik olarak kurulum sağlandığı için, dosya yükleme, doya silme, ssl kurma gibi işlemler kolay bir şekilde yapılmaktadır.

 

 Hosting Çeşitleri Nelerdir?

 

 İşletme veya kişi olarak kullanmak istediğiniz hosting çeşitlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu tercihi yaparken de web sitenizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda kişisel bir blog yapacaksanız paylaşımlı hosting hizmeti sizin için yeterli olacaktır. Fakat bir işletme olarak e-ticaret işletmesinin web sitesini oluşturmak istiyorsanız bulut sunucu şeklinde olan hosting kullanımına ihtiyacınız olacaktır. Aynı zamanda bu durumda web sitenizi de uygun kullanımda seçmelisiniz.

 

 Kurumsal firmalar web sitelerinde daha yüksek kapasite ve daha fazla web sunucularına ihtiyaç duymaktadır. Buna ek olarak yüksek e-mail kotası ve de yüksek SSD disk gibi ihtiyaçları vardır. Bu durumda bilensoft olarak kurumsal hosting hizmetlerimizde bu ihtiyaçları tam anlamı ile karşılamaktayız. Her kurum veya kişiye uygun olan çeşitlerimizler her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan hosting çeşitlerini önermekteyiz. Bu anlamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmekte ve onlara en uygun ve kaliteli hosting hizmetini sunmaktayız.

 

 Bilensoft olarak hosting hizmetlerimizde müşterilerimize çok fazla seçenek sunmaktayız. Bu seçenekler konusunda gerekli tüm detaylar anlatılmakta, kurulum için tüm teknik destek sağlanmaktadır. Bilensoft hosting seçenekleri;

 

 -Giriş hosting paketi

 

-Bireysel hosting paketi

 

-Kurumsal hosting paketi

 

-Full hosting paketi

 

-Windows giriş hosting paketi

 

-Windows bireysel hosting paketi

 

-Windows kurumsal hosting paketi

 

-Windows full hosting paketi

 

Şeklinde olmaktadır. Size uygun olan paketi en ucuz hosting hizmeti olarak bilensoft farkı ile temin edebilirsiniz.

 

 Bilensoft Hosting Satış İşlemleri

 

 Bilensoft hosting hizmetleri yıllık, aylık olarak sunulan hizmetlerdir. Bilensoft hosting satışında müşterilerine ilk başta güven sağlar. Bu konuda müşterilerin güvenini kazanmak son derece önemlidir. Hosting satın almak isteyen müşteri herhangi bir firmayı incelerken; firmalar arasında benzer hizmetlerde farklı bir fiyatla karşılaşırsa bu konuda o hizmeti hizmet süresinin sonuna kadar kullanamayacağını anlamalıdır.

 

 Hosting hizmetini hizmet süresinin bitimine kadar kullanamamak çok farklı sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunların ilki hizmetinin bittiği zaman web sitenize ait olan tüm dosyalara bir daha ulaşamamaktır. Bu durumda web sunucusuna erişim sağlayamadığınızdan web sitenizde bulunan dosyalara bir daha ulaşamama durumu oluştuğu zaman; bilensoft olarak bize ödediğiniz web hosting hizmeti bedeli ve içerik için harcadığınız emekler tüm vaktiniz boşa gitmiş olur. Bu noktada bilensoft olarak size yıllık hosting paketlerimizi önermekteyiz. Hem böyle bir sorunla karşılaşmamak adına hem de hizmetlerimizden kesintisiz yararlanmak adına son derece önemlidir.

 

 Bilensoft Hosting Hizmetleri Fiyatlandırmaları

 

 Hizmet sağlayıcı olarak bursa en ucuz sunucu bilensoft olarak fiyatlarımızı belirlerken hizmetin içeriğini ön planda tutmaktayız. Seçmek istenilen hosting hizmetimizin içeriğinde ekstra özellikler var ise buna istinaden fiyatlarımızda artmaktadır. Örneğin; bireysel hosting paketi içeriğinde

 1 web sitesi Barındırma, 500 MB SSD disk alanı, 5 GB trafik, 0 CPU kullanımı, 10 adet veri tabanı, 10 adet mail hesabı, 1 adet subdomain, plesk panel ve 7/24 teknik destek 38,88 TL iken kurumsal hosting paketimiz içinde; 25 adet veri tabanı, 25 adet mail adresi, 25 adet subdomain olması fiyatı 59,88 TL olarak değiştirmektedir.

 

 Nitekim bilensoft olarak sağladığımız veri tabanı sayısı arttıkça fiyatlarımız da artmaktadır. Bu arada satın aldığınız hosting hizmetinde anında kurulum istediğiniz zaman da firmamız gerekli desteği sağlamaktadır. Fiyatlarımızda değişkenlik olmasının sebebi sadece veri tabanında değişkenlik olmasındadır. Bilensoft olarak en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 

 Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız. Hem teknik açıdan hem de ekonomik açıdan en uygun ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız. En uygun fiyatlarla sahip olacağınız hosting çeşitleri size uygun kalitede ve fiyatta en uygun hizmetle sunulmaktadır. Tüm hosting hizmetlerimizde fiyatlandırmalarımızda veya hosting çeşitlerimizde daima en ekonomik ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

 

 Bilensoft Hosting Satış Sonrası Destek

 

 İşletmeler veya kişiler hosting hizmetlerini satın alacağı firmayı seçerken dikkat edeceği bir nokta da firmanın satış sonrası müşteriye sağlayacağı hizmet politikası olmaktadır. Bu noktada bilensoft olarak web sitelerine sahip olan işletmeler veya şahıslar için; kullanıcıların 7/24 ulaşabileceği web sitemiz ve telefonlarımız mevcuttur. Müşterilerimiz hizmetlerimizden faydalanmaya başladığı andan itibaren sürekli iletişim halinde kalmaktayız. Bir sorun olduğu zaman da 7/24 teknik destek sağlanmaktadır.

 

 Bilensoft olarak kurumsal firmalar tarafından tercih edilen ve verdiğimiz hizmetler neticesinde son derece tanınan bir firma olmaktayız. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde hem teknik, hem de eğitim olarak onların her an yanındayız. Tüm zamanların en çok tercih edilen hizmeti haline gelen hosting hizmetimiz size en doğru şekilde teknolojik gelişmelerle donatılmış hali ile sunulmaktadır.

 

 Fiyatlandırma ve satın alma sonunda kurulum sağlanan hizmetlerimiz için satış sonrasında takip sürecimiz de olmaktadır. Her türlü sorunda teknik ya da eğitim yönünden müşterilerimize gerekli desteği sunmaktayız. Tüm güncellemeler ve değişiklikler hakkında gerekli bilgiyi vermekte, satış sonrasında da işimizin arkasında durmaktayız. Bu da bize hem markalaşma hem de müşteri memnuniyeti ve desteği kazandırmaktadır.

 

 

 

 


Top