X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Logo
Canlı Destek 0850 305 66 10

Akınsoft Programları Hakkında Bilgi ve Demo Talep Etmek için tıklayın.

Akınsoft Şirketi

Akınsoft Şirketi

 

Akınsoft, merkezi Türkiye olarak hizmet veren bir şirket olarak öne çıkmaktadır. ERP ve sektör bazlı başta olmak üzere birçok yazılımları mevcut olarak bulunmaktadır. Özellikle yazılım alanı başta olmak üzere Wolvox ERP ve CafePlus programları hizmetleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda insansı robot ve yazılımları alanında çalışmaları da mevcut olmaktadır.

 

 Kurulduğu ilk günden bu yana profesyonel iş anlayışı ön planda olarak genç ve dinamik kadrosu ile birlikte insanlığa verdiği değer, hedef ve ilkelerden asla ve asla taviz vermeyen hizmetleri ve dünya çapında yaptığı çalışmaları ile birçok platformda zirvede yer alarak başarılı şekilde yoluna devam etmektedir. 28 yıllık dev hizmet ve kalite tecrübe ile akınsoft e ticaret markası öne çıkmaktadır.

 

 Tüm Sektörlerde Akınsoft

 

 Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi amaç haline getiren Akınsoft şirketi program yapma ve kalite kontrol ve Ar-Ge alanlarında üstün performans gösteren ve sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üreten firma olarak öne çıkmaktadır. Ürettiği yazılımlarda tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaç haline getiren akınsoft bölge bayi olarak bayi ağı ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişleyerek yoluna devam etmektedir. AKINSOFT bünyesine katılan yeni çözüm ortakları ile son kullanıcıları sayesinde çığ gibi büyümektedir.

 

 Akınsoft Muhasebe

 

 Muhasebe çözümleri ile birlikte ön muhasebe ya da genel muhasebe süreçlerinde yardımcı olacak kusursuz bir şekilde takip sağlayacak akınsoft ön muhasebe hizmetleri de mevcut olmaktadır. Mali müşavirlere özel çözümler ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmenin yanında sistem üzerinde kolay, hızlı erişim imkanı sunmaktadır.

 

 Ön muhasebe programı ile müşteri ve stokları, çek ve senet işlemleri ile banka hesapları ve benzeri işlemleri kayıt altına almanın yanında istenilen her an detaylı raporlara ulaşma kolaylığı da sunmaktadır. Ayrıca hesap planı, tahsil, açılış ve bilanço kayıtlarını da raporlama imkanı mevcut olmaktadır.

 

 Mali Müşavirler İçin Kolaylık

 

 Mali müşavirler için geliştirilen çözümler ile ön muhasebe ya da genel muhasebe kayıtlarını kolaylıkla tutma ve girmiş olunan kayıtlara göre bilanço ve gelir hesaplarını düzenleme imkanı da bulunmaktadır.

 

Top